Zasięg sieci Mediasat
Usługi super szybkiego Internetu "Światłowód w Twoim domu" oparte są o najnowocześniejszą sieć światłowodową na terenie Sosnowca, której operatorem jest Mediasat.
Usługi dostępne są w lokalizacjach przestawionych poniżej i dotyczą budownictwa jednorodzinnego z czasem realizacji usługi do 48h. Jeśli na liście nie ma wymienionej Twojej ulicy, zalecamy kontakt z nami, gdyż czas podłączenia może się wydłużyć do 7 dni.
Zasięg i dostępność Internetu światłowodowego:
Sosnowiec
1 maja |
11 listopada |
27 stycznia |
3 maja |
Adama Mickiewicza |
Akacjowa |
Aleja Józefa Mireckiego |
Aleja Wolności |
Aleja Zwycięstwa |
Aleksandra Fredry |
Aleksandra Janowskiego |
Aleksandra Malewicza |
Aleksandra Marudy |
Aleksandra Puszkina |
Aleksandra Wieczorka |
Aleksego Bienia |
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego |
Andrzeja Niemojewskiego |
Andrzeja Nogi |
Andrzeja Stoksika |
Andrzeja Struga |
Antoniego Frankiewicza |
Antoniego Golisa |
Antoniego Józefczaka |
Antoniego Sołtysika |
Antoniego Wnukowskiego |
Armii Krajowej |
Artura Grottgera |
Astrów |
Batalionów Chłopskich |
Bażantów |
Beskidzka |
Będzińska |
Biała Przemsza |
Bielska |
Bławatków |
Bobrek |
Boczna |
Bohaterów Getta |
Bolesława Kocjana |
Bolesława Krupińskiego |
Bolesława Prusa |
Borowa |
Bóźnicza |
Braci Bolesława i Józefa Kożuchów |
Braci Gierymskich |
Braci Mieroszewskich |
Bracka |
Brata Alberta |
Braterstwa Broni |
Bratków |
Bronowa |
Bryniczna |
Brzozowa |
Bydgoska |
Chabrów |
Chemiczna |
Chmielna |
Ciepła |
Cisowa |
Cmentarna |
Cypriana Kamila Norwida |
Czarna |
Czerpakowa |
Czysta |
Daleka |
Dąbrowska |
Dęblińska |
Dębowa |
Długa |
Dobra |
Dojazdowa |
Dworcowa |
Działkowa |
Dzielna |
Dziewicza |
Dzika |
Elizy Orzeszkowej |
Elżbiety i Wilhelma Schonów |
Emila Zegadłowicza |
Fabryczna |
Feliks |
Floriańska |
Franciszka Domańskiego |
Franciszka Indyki |
Franciszka Jarosza |
Franciszkańska |
Fryderyka Chopina |
Gabriela Narutowicza |
Gacka |
Gajowa |
Gdańska |
gen. Franciszka Kleeberga |
gen. Józefa Hallera |
gen. Leopolda Okulickiego |
gen. Stefana Grota-Roweckiego |
gen. Władysława Andersa |
gen. Zygmunta Waltera-Janke |
Gęsia |
Głogowa |
Gołębia |
Gorzowska |
Gospodarcza |
Gottlieba Daimlera |
Góralska |
Górna |
Górnicza |
Grabowa |
Graniczna |
Granitowa |
Grenadierów |
Grzybowa |
Gustawa Daniłowskiego |
Gustawa Morcinka |
Gwiezdna |
Henryka Arctowskiego |
Henryka Jordana |
Henryka Rodakowskiego |
Henryka Sienkiewicza |
Hugo Kołłątaja |
Hutnicza |
Ignacego Krasickiego |
Ignacego Łukasiewicza |
Ignacego Mościckiego |
Innowacyjna |
Inwestycyjna |
Irysów |
Jacka Malczewskiego |
Jagodowa |
Jałowcowa |
Jamesa Watta |
Jana Dekerta |
Jana Długosza |
Jana Kochanowskiego |
Jana Makowskiego |
Jana Matejki |
Jana Potasińskiego |
Jana Sobieskiego |
Jana Spytkowskiego |
Jana Szewczyka |
Jana Szreniawskiego |
Janusza Kusocińskiego |
Jarosława Dąbrowskiego |
Jaskółek |
Jasna |
Jastrzębia |
Jaśminowa |
Jedności |
Jerzego Kukuczki |
Jesienna |
Jesionowa |
Józefa Chełmońskiego |
Józefa Lompy |
Józefa Mehoffera |
Józefa Pomian-Pomianowskiego |
Józefa Poniatowskiego |
Józefa Wybickiego |
Józefowska |
Juliana Tuwima |
Juliusza Kossaka |
Juliusza Słowackiego |
Juliuszowska |
Junacka |
Kacza |
Kaczeńców |
Kalinowa |
Kanarków |
Kapliczna |
Kapturka |
Karola Miarki |
Katowicka |
Kazimierza Promyka |
Kazimierza Tetmajera |
Klimontowska |
Klonowa |
Klubowa |
Kolejowa |
Kolibrów |
Kolonia Cieśle |
Kolonia Pekin |
Kolonia pod Klimontowem |
Kolonia Wągródka |
Kombajnistów |
Komuny Paryskiej |
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego |
Konstytucji |
Konwalii |
Kornela Makuszyńskiego |
Kornela Ujejskiego |
Kosmonautów |
Kosów |
Kościelna |
Koźla |
Krakusa |
Królewska |
Królowej Jadwigi |
Krucza |
Krynicka |
Kryptologów |
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
ks. Jerzego Popiełuszki |
ks. Piotra Ściegiennego |
Kukułek |
Lawendowa |
Legionów |
Leona Wasilewskiego |
Leśna |
Letnia |
Letniskowa |
Limbowa |
Lipowa |
Lisia |
Lisia Góra |
Logistyczna |
Ludmiła |
Ludowa |
Ludwika Dziubińskiego |
Ludwika Solskiego |
Łazienna |
Łąkowa |
Łódzka |
Łukowa |
Łużycka |
Maczkowska |
Majowa |
Malinowa |
Mała |
Małe Zagórze |
Mariana Kantora-Mirskiego |
Mariana Maliny |
Marii Konopnickiej |
Marii Skłodowskiej-Curie |
Marii Skłodowskiej-Curie |
Marszałka Józefa Piłsudskiego |
Mateusza i Władysława Kreksów |
Mazowiecka |
Metalowa |
Miętowa |
Mikołaja Kopernika |
Mikołaja Reja |
Mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego |
Mjr Henryka Sucharskiego |
Modrzejowska |
Mokra |
Mysłowicka |
Na Wzgórzu |
Nadbrzeżna |
Naftowa |
Niecała |
Niwecka |
Nowopogońska |
Objazd |
Objazdowa |
Obrońców Poczty Gdańskiej |
Obwodowa |
Odkrywki |
Okólna |
Olkuska |
Olsztyńska |
Olszynowa |
Opolska |
Orla |
Ostrogórska |
Owsiana |
Pawia |
Pekińska |
Piotra Nowakowskiego |
Piotra Rauka |
Piwna |
Plac Tadeusza Kościuszki |
Plonów |
Podgórna |
Podhalańska |
Podmokła |
Pogodna |
Poleśna |
Poprzeczna |
Porębska |
Powstańców Śląskich |
Północna |
Projektowa |
Przechodnia |
Przepiórek |
Przygraniczna |
Przyjaciół Żołnierza |
Ptasia |
Pusta |
Racławicka |
Radosna |
Regulacyjna |
Rewolucji 1905 Roku |
Robotnicza |
Romualda Traugutta |
Różana |
Rudna |
Rybna |
Rynek |
Rzeczna |
Rzeszowska |
Sadowa |
Sarnia |
Saturnowska |
Sądecka |
Seweryna Goszczyńskiego |
Sielecka |
Sienna |
Sikorek |
Skośna |
Skowronków |
Skromna |
Sławkowska |
Słoneczna |
Słowików |
Smolna |
Smrekowa |
Sokolska |
Sowia |
Spadochroniarzy |
Spadzista |
Spokojna |
Stalowa |
Stanisława Ligonia |
Stanisława Małachowskiego |
Stanisława Mikołajczyka |
Stanisława Staszica |
Stanisława Witkiewicza |
Stanisława Wyspiańskiego |
Stara |
Stawowa |
Stefana Banacha |
Stefana Batorego |
Stefana Jędryczki |
Stefana Starzyńskiego |
Stefana Żeromskiego |
Stroma |
Strzelecka |
Studzienna |
Sucha |
Szafranowa |
Szara |
Szczepana Kumora |
Szczęsna |
Szczęśliwa |
Szczygla |
Szczytowa |
Szeroki Łan |
Szkolna |
Szosowa |
Szpaków |
Szperaczy |
Sztygarska |
Szybikowa |
Śląska |
Śliska |
Średnia |
Środkowa |
św. Maksymiliana Kolbe |
Świerkowa |
Tabelna |
Tadeusza Boya-Żeleńskiego |
Targowa |
Tarnowska |
Tatrzańska |
Teatralna |
Teofila Lenartowicza |
Torfowa |
Tulipanów |
Twarda |
Tylna |
Upadowa |
Urocza |
Wacława Stacherskiego |
Walentego Pałysa |
Walerego Wróblewskiego |
Waleriana Łukasińskiego |
Wandy |
Wapienna |
Warszawska |
Wąska |
Wczasowa |
Wiązowa |
Widok |
Wiejska |
Wielka |
Wiktora Budryka |
Wileńska |
Wilg |
Wilhelma Fitznera i Konrada Gampera |
Willowa |
Wincentego Cichopka |
Wincentego Perzyńskiego |
Wincentego Pola |
Wiosenna |
Wita Stwosza |
Władysława Orkana |
Władysława Pańczyka |
Władysława Sebyły |
Władysława Szafera |
Wodna |
Wojska Polskiego |
Wrocławska |
Wschodnia |
Wspólna |
Wygoda |
Zachodnia |
Zacisze |
Zagórska |
Zakopiańska |
Zamkowa |
Zawiła |
Zbrojna |
Zgoda |
Zielonogórska |
Zimowa |
Złota |
Zofii Nałkowskiej |
Zuzanny |
Zwiadowców |
Zygmunta Krasińskiego |
Źródlana |
Żółta |
Katowice
Aleja Walentego Roździeńskiego |
Milowicka |
Jana Kochanowskiego |
Mariacka |
Warszawska |
Czeladź
3 Szyb |
Boczna |
Boguckiego |
Bytomska |
Dehnelów |
Jagodowa |
Jana Kilińskiego |
Katowicka |
Kombatantów |
Kościelna |
Lotnicza |
Łączkowa |
Niepodległości |
Ogrodowa |
Powstańców Śląskich |
Przełajska |
Rynek |
Rzemieślnicza |
Sadowa |
Spacerowa |
Storczyków |
Szpitalna |
Wojkowicka |
Jeśli na liście nie ma Twojej ulicy, skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny pod TYM ADRESEM
Dostęp do Internetu światłowodowego w dzielnicach:
Sosnowiec Bobrek
Sosnowiec Bór
Sosnowiec Cieśle
Sosnowiec Dańdówka
Sosnowiec Dębowa Góra
Sosnowiec Feliks
Sosnowiec Jęzor
Sosnowiec Józefów
Sosnowiec Juliusz
Sosnowiec Kalety
Sosnowiec Kazimierz
Sosnowiec Klimontów
Sosnowiec Kolonia Cieśle
Sosnowiec Kolonia Przyszłość
Sosnowiec Kolonia Wągórdka
Sosnowiec Konstantynów
Sosnowiec Ludmiła
Sosnowiec Maczki
Sosnowiec Mec
Sosnowiec Milowice
Sosnowiec Modrzejów
Sosnowiec Niwka
Sosnowiec Nowe Zawodzie
Sosnowiec Ostrowy Górnicze
Sosnowiec Pogoń
Sosnowiec Porąbka
Sosnowiec Sielec
Sosnowiec Środula
Sosnowiec Stare Zawodzie
Sosnowiec Stary Sosnowiec
Sosnowiec Zagórze