Kariera w Mediasat

Jesteś zainteresowany ofertą pracy, współpracy lub praktyk ?

Jeśli i Ty chcesz być częścią naszego Zespołu, skontaktuj się z nami. Może właśnie u nas odnajdziesz swoje miejsce?

Pracownik Działu Technicznego Mediasat

Mediasat poszukuje kandydata na stanowisko pracownika technicznego, do którego obowiązków należeć będzie wykonywanie instalacji abonenckich światłowodowych w budynkach oraz w terenie.

Poszukujemy kandydatów zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mediasat jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi na terenie Sosnowca i okolic. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów jak i pracowników. Dołącz do naszego świetnego zespołu!

Opis stanowiska:
• Wykonywanie przyłączy przy użyciu najnowszych technik światłowodowych
• Montaż orurowania wewnętrznego
• Zaciąganie okablowania w rurach HDPE WEWNĄTRZ budynków
• Budowa magistrali światłowodowych w terenie, m.in. praca na drabinie przy słupach niskiego napięcia - nie wykonujemy prac w kanalizacji teletechnicznej zewnętrznej.

Wymagania:
• Wiedza lub minimalne doświadczenie z jakichkolwiek instalacji wewnątrz budynkowych - FTTH, UTP, RG6
• Gotowości do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji w zakresie budowy sieci i spawania światłowodów;
• Komunikatywność i dyspozycyjność;
• Prawo jazdy kat B - konieczność
• Energiczność i Samodzielność
• Brak lęku wysokości - praca na drabinie powyżej 3m - zapewniamy badania i szkolenia BHP
• Zdyscyplinowanie - utrzymywanie porządku
• Umiejętność pracy w zespole dwuosobowym

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
• Premię uznaniową w zależności od ilości zrealizowanych instalacji
• Profesjonalne szkolenia m.in. ze spawania światłowodów i konfiguracji sieci

Forma zatrudnienia:
• Umowa o pracę

Dodatkowe informacje:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: 887-887-488 - bardzo prosimy o kontakt wyłącznie pod ten numer telefonu.

Kontakt mailowy: biuro(at)mediasat.pl